انواع اقامت گرجستان (TRC) به طور مختصر

23مهر1397
0 نظر

 

اگر شما هم به زندگی در گرجستان فکر میکنید ما شما رو با راه های اخذ اقامت گرجستان آشنا وگرفتن اقامت گرجستان را برای شما آسان تر میکنیم.

قبل از هرچیز لطفا به این نکته توجه کنید که اقامت گرجستان با شهروندی کشور گرجستان کاملا متفاوت است.

اقامت دائم گرجستان یعنی اینکه شما برای زندگی در کشور گرجستان محدودیتی ندارید و میتوانید هرچند سال که دوست دارید در این کشور زندگی کنید به کسب و کار و تحصیل مشغول شوید ولی پاسپورت گرجی و حق رای ندارید و شهروند گرجستان محسوب نمیشوید، و شهروندی گرجستان به این معنی است که شما پاسپورت گرجستان و حق رای داشته باشید.

شرایط اخذ پاسپورت گرجستان:

1-اقامت به مدت 6 سال در گرجستان
2-تسلط کامل به زبان گرجی و آشنایی با تاریخ و جغرافیای کشور گرجستان
3-نداشتن سابقه کیفری و زندان در کشور ایران و عدم فرار مالیاتی و مرتکب نشدن جرم در خاک گرجستان
4- دو ضامن و معرف گرجی معتبر

اقامت در گرجستان به شیوه های مختلف انجام میگردد و ما شما را با انواع اقامت در کشور گرجستان آشنا میکنیم،که عبارتنداز:

اقامت از طریق ثبت شرکت
اقامت از طریق خرید ملک
اقامت از طریق سرمایه گذاری
اقامت از طریق تحصیل
اقامت از طریق ازدواج
اقامت از طریق کارمندی

1-اقامت از طریق ثبت شرکت
یکی از رایج ترین راه های اخذ اقامت گرجستان،اقامت از طریق ثبت شرکت است.شما بعد از ثبت شرکت در گرجستان میتوانید درخواست اقامت خود را هم ارائه دهید،که بعد از فعالیت شرکت در ابتدا اقامت یک ساله به شما تعلق میگیرد و بعد از فعالیت مستمر شرکت ,شما میتوانید اقامت پنج ساله  گرجستان را دریافت کنید.

برای اطلاعات کامل و آشنایی با طریقه ی ثبت شرکت در گرجستان به پست مربوط به “ثبت شرکت” مراجعه کنید و یا با کارشناسان وان جورجیا تماس بگیرید.

2-اقامت از طریق خرید ملک
شما با خرید ملک به مبلغ حداقل 35000 دلار میتوانید نسبت به دریافت اقامت یک ساله گرجستان اقدام نمایید و بعد از تمدید مجدد آن به اقامت پنج ساله میتوانید نسبت به اخذ اقامت دائم کشور گرجستان اقدام نمایید.پایین بودن قیمت املاک در گرجستان نسبت به ایران از مزایای ویژه اقامت از طریق ملک است و خرید فروش ملک با دلار یا معادل آن به لاری انجام میشود.

برای کسب اطلاعات بیشتر از وبسایت املاک ما به نشانی www.amlak.ge دیدن و برای خرید ملک و اخذ اقامت گرجستان با مشاوران وان جورجیا تماس بگیرید.

3-اقامت از طریق سرمایه گذاری
شما میتوانید با سرمایه گذاری مستقیم به مبلغ حداقل 120000 دلار اقامت دائم کشور گرجستان رادریافت کنید.
شما باید مبلغ 120000دلار به صورت کاملا مستقیم در تجارت خود  سرمایه گذاری کنید.لازم به ذکر است که دولت گرجستان بعد از سرمایه گذاری امتیازات ویژه ای به شما اهدا میکند ازجمله :استفاده از اطلاعات اتاق بازرگانی کشور گرجستان،دریافت وام از طریق بانک … و در نهایتا در صورت داشتن شروط پاسپورت گرجستان را دریافت کنید.برای اطلاعات کامل و آشنایی با طریقه ی سرمایه گذاری در گرجستان به مطلب مربوط به “سرمایه گذاری در گرجستان” مراجعه کنید و یا با کارشناسان وان جورجیا تماس بگیرید.

4-اقامت از طریق تحصیل
اگر قصد ادامه تحصیل در کشور گرجستان را دارید میتوانید کارت اقامت تحصیلی یکساله گرجستان را دریافت کنید و به صورت سالانه تمدید کنید.مهمترین مزیت دانشگاه های گرجستان مدرک مورد تایید برای دانشگاههای کشورهای تراز اول اروپا است.
پنج دانشگاه گرجستان مورد تایید وزارت علوم و تحقیقات و فناوری ایران هستند که در مطلب مربوط به “تحصیل در گرجستان” به آن پرداخته شد و شما میتوانید با مراجعه به مطلب مورد نظر اطلاعات دقیق را به دست بیاورید و یا با کارشناسان وان جورجیا تماس بگیرید.

5-اقامت از طریق ازدواج
شما میتوانید با ازدواج با شهروند گرجی اقامت گرجستان را اخذ نمایید.شما میتوانید بعد از ازدواج با ارائه سند ازدواج و پاسپورت تقاضای رسمی خود را ارائه کنید.
اگه شما خانوم هستید و با مرد گرجی ازدواج میکنید دریافت اقامت گرجستان بسیار آسان و سریع امکان پذیر است و اگر شما مرد هستید و با زن گرجی میخواهید ازدواج میکنید برای دریافت اقامت نیاز به بررسی های بیشتری توسط پلیس گرجستان است که ممکن هست چندین ماه این بررسی هابه طول بینجامد که این مورد برای جلوگیری از ازدواج های سوری هست.
برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ی اقامت از طریق ازدواج با مشاوران وان جورجیا تماس بگیرید.

6-اقامت از طریق کارمندی

اقامت از طریق کارمندی یکی از رایج ترین و راحترین شیوه های اخذ اقامت کشور گرجستان در مدت زمان کوتاه به مدت ۱۰ روز میباشد.
در این روش در شرکتی معتبر با گردش مالی مناسب استخدام میشوید و از طریق استخدام در آن شرکت درخواست اقامت مینمایید.
با توجه به اینکه یافتن کار در شرکت های گرجی سخت است و از طرف دیگر اکثر متقاضیان اقامت گرجستان تمایلی به استخدام شدن با حقوق های نرمال ششصد و هفتصد لاری و اتلاف وقتشان برای کار در گرجستان را ندارند ،در تمام موارد این نوع اقامت از طریق تهیه قرارداد با شرکت هایی صورت میپذیرد که «نه توقع انجام کار از شما دارند و نه حقوقی به شما پرداخت خواهند کرد».

این اقامت به صورت یکساله خواهد بود ، سال به سال تمدید خواهد شد و بعد از ۶ سال تبدیل به اقامت دائم خواهد شد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ی اقامت از طریق کارمندی با مشاوران  و  وکلای تحصیل کرده وان جورجیا در کشور گرجستان, تماس بگیرید.

اجازه اقامت گرجستان در طول حداقل 10 روزه و حداکثر 30 روزه انجام خواهد شد.پس از اخذ اقامت،شما باید ظرف مدت حداکثر ۶ ماه اقدام به دریافت کارت اقامت نمائید، در غیراین صورت اقامت شما باطل خواهد شد.

برای کسب اطلاعات بیشتر برای اخذ اقامت با مشاوران وان جورجیا تماس بگیرید.

وان جورجیا همراهی مطمئن و همیشگی شما در بهشت قفقاز،کشور گرجستان

پیام بگذارید