شهروندی گرجستان

2مهر1397
0 نظر
اقامت در گرجستان دارای امتیازات زیادی است

پلیس مطمئن و برقراری امنیت در گرجستان (سومین کشور امن جهان در سال ۲۰۱۶)

نزدیکی به ایران (هشتاد دقیقه با هواپیما و یک روز با اتوبوس)

احترام به ایرانیان (مردم گرجستان مهمانواز و خوشرو هستند)

راحتی کسب و کار و سرمایه گذاری در گرجستان (گرجستان قوانین سخت و دست و پا گیر ندارد)

عدم حضور تجار قوی (میدان رقابت برای همه هست)

اقامت در گرجستان به چندین روش ممکن است:

۱-اقامت از طریق ثبت شرکت
یکی از رایج ترین راه های اخذ اقامت گرجستان،اقامت از طریق ثبت شرکت است.شما بعد از ثبت شرکت در گرجستان میتوانید درخواست اقامت خود را هم ارائه دهید،که بعد از فعالیت شرکت در ابتدا اقامت یک ساله به شما تعلق میگیرد و بعد از فعالیت مستمر شرکت ,شما میتوانید اقامت پنج ساله گرجستان را دریافت کنید.

برای اطلاعات کامل و آشنایی با طریقه ی ثبت شرکت در گرجستان به پست مربوط به “ثبت شرکت” مراجعه کنید و یا با کارشناسان وان جورجیا تماس بگیرید.

۲-اقامت از طریق خرید ملک
شما با خرید ملک به مبلغ حداقل ۳۵۰۰۰ دلار میتوانید نسبت به دریافت اقامت یک ساله گرجستان اقدام نمایید و بعد از تمدید مجدد آن به اقامت پنج ساله میتوانید نسبت به اخذ اقامت دائم کشور گرجستان اقدام نمایید.پایین بودن قیمت املاک در گرجستان نسبت به ایران از مزایای ویژه اقامت از طریق ملک است و خرید فروش ملک با دلار یا معادل آن به لاری انجام میشود.

برای خرید ملک و اخذ اقامت گرجستان با مشاوران وان جورجیا تماس بگیرید.

۳-اقامت از طریق سرمایه گذاری
شما میتوانید با سرمایه گذاری مستقیم به مبلغ حداقل ۱۵۰۰۰۰ دلار اقامت دائم کشور گرجستان رادریافت کنید.
شما باید مبلغ ۱۵۰۰۰۰دلار به صورت کاملا مستقیم در تجارت خود سرمایه گذاری کنید.لازم به ذکر است که دولت گرجستان بعد از سرمایه گذاری امتیازات ویژه ای به شما اهدا میکند ازجمله :استفاده از اطلاعات اتاق بازرگانی کشور گرجستان،دریافت وام از طریق بانک و اعطای کارت اقامت پنج ساله و … و در نهایتا در صورت داشتن شروط اقامت دائم گرجستان را دریافت کنید.برای اطلاعات کامل و آشنایی با طریقه ی سرمایه گذاری در گرجستان به مطلب مربوط به “سرمایه گذاری در گرجستان” مراجعه کنید و یا با کارشناسان وان جورجیا تماس بگیرید.

۴-اقامت از طریق تحصیل
اگر قصد ادامه تحصیل در کشور گرجستان را دارید میتوانید کارت اقامت تحصیلی یکساله گرجستان را دریافت کنید و به صورت سالانه تمدید کنید.مهمترین مزیت دانشگاه های گرجستان مدرک مورد تایید برای دانشگاههای کشورهای تراز اول اروپا است.
پنج دانشگاه گرجستان مورد تایید وزارت علوم و تحقیقات و فناوری ایران هستند که در مطلب مربوط به “تحصیل در گرجستان” به آن پرداخته شد و شما میتوانید با مراجعه به مطلب مورد نظر اطلاعات دقیق را به دست بیاورید و یا با کارشناسان وان جورجیا تماس بگیرید.

۵-اقامت از طریق ازدواج
شما میتوانید با ازدواج با شهروند گرجی اقامت گرجستان را اخذ نمایید.شما میتوانید بعد از ازدواج با ارائه سند ازدواج و پاسپورت تقاضای رسمی خود را ارائه کنید.
اگه شما خانوم هستید و با مرد گرجی ازدواج میکنید دریافت اقامت گرجستان بسیار آسان و سریع امکان پذیر است و اگر شما مرد هستید و با زن گرجی میخواهید ازدواج میکنید برای دریافت اقامت نیاز به بررسی های بیشتری توسط پلیس گرجستان است که ممکن هست چندین ماه این بررسی هابه طول بینجامد که این مورد برای جلوگیری از ازدواج های سوری هست.
برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ی اقامت از طریق ازدواج با مشاوران وان جورجیا تماس بگیرید.

۶-اقامت از طریق کارمندی

اقامت از طریق کارمندی یکی از رایج ترین شیوه های اخذ اقامت کشور گرجستان میباشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ی اقامت از طریق کارمندی با مشاوران و وکلای تحصیل کرده وان جورجیا در کشور گرجستان, تماس بگیرید.

اقامت دائم گرجستان یعنی: فرد متقاضی می تواند برای همیشه در کشور مورد نظر خودش بماند. اقامت دائم با شهروندی متفاوت هستند.

اخذ اقامت دائم گرجستان طبق قوانین جاری این کشور یعنی اینکه فرد متقاضی می تواند برای همیشه در خاک گرجستان بماند، کار، زندگی و تحصیل کند ولی شهروند گرجستان محسوب نمی شود و حق رای ندارد و همچنین جهت اخذ وام های بانکی با محدودیت های خاصی روبرو است.

همچنین در اقامت دائم گرجستان به فرد متقاضی کارت اقامت دائم داده می شود در صورتی که در شهروندی گرجستان به فرد موردنظر علاوه بر کارت اقامت، پاسپورت گرجستان هم اعطا می شود و فردی که شهروندی گرجستان را می گیرد از تمام حقوق یک شهروند برخوردار است.

وان جورجیا همراهی مطمئن و همیشگی شما در بهشت قفقاز،کشور گرجستان

پیام بگذارید