ثبت شرکت در گرجستان

17آذر1397
5 دیدگاه ها

قبل از این که به بررسی ثبت شرکت در گرجستان بپردازیم لازم است یاداوری کنیم همان طور که در مطلب اقامت گرجستان ذکر شد گرجستان در حال حاضر عضو ناظر اتحادیه اروپا می‌باشد و به همین دلیل نظر بسیاری از افراد را برای پیدا کردن روشی برای اخذ اقامت گرجستان از جمله ثبت شرکت در گرجستان به خود جلب کرده است. گرجستان به دلیل پشتیبانی از سمت دولت های اروپایی در واقع کشوری اروپایی محسوب می شود که داشتن امکاناتی نوین ، پایین بودن هزینه های زندگی و امنیت بالا از مزایای اقامت گرجستان است. البته باید گفت که پاسپورت گرجستان نیز از امتیاز و ارزش بالایی برخودار است چرا در حال حاضر رتبه چهل سوم را در بین سایر کشور ها دارد و همین ویژگی باعث متمایز شدن گرجستان با سایر کشور های اروپایی و کشورهای هم سطح این کشور می شود.

با در نظر گرفتن ویژگی ها و مزایایی که تا حال از گرجستان ذکر شد گرجستان کشوری توریستی محسوب می شود و روزانه بر طرفداران آن افزوده می شود . افراد زیادی با اهدافی همچون تحصیل , کار و زندگی تصمیم می گیرند به گرجستان مهاجرت کنند. شاید برای شما هم سوال باشد مزایای مهاجرت به گرجستان چیست؟ روش های مهاجرت به گرجستان چیست ؟ شرایط مهاجرت از طریق ثبت شرکت در گرجستان چگونه است؟
وان جورجیان سعی دارد تا در این مقاله به تمامی سوالات شما پاسخ دهد و به طور کامل به بررسی راه های مهاجرت به گرجستان، ثبت شرکت در گرجستان و شرایط آن بپزدازد.

 

ثبت شرکت در گرجستان
ثبت شرکت در گرجستان

دریافت اقامت با ثبت شرکت در گرجستان

دریافت اقامت گرجستان روش ها و راه های بسیاری دارد که در این بخش میخواهیم به دریافت اقامت گرجستان از طریق ثبت شرکت در گرجستان صحبت کنیم . گرجستان هر روزه شاهد افراد بسیاری است که به دنبال اخذ اقامت و یا ثبت شرکت در گرجستان هستند. برای اخذ اقامت گرجستان با ثبت شرکت و راه اندازی کسب و کار و کار آفرینی در گرجستان اولین قدم اقدام برای ثبت شرکت در گرجستان است . فرقی نمی کند که هدف شما کسب و کار بزرگ باشد یا یک مارکت کوچک باید ابتدا شرکت خود را ثبت کنید.
برای مهاجرت به گرجستان روش های مختلفی وجود دارد از جمله دریافت شهروندی گرجستان از طریق ثبت شرکت در گرجستان و در آخر دریافت ویزای کار در گرجستان می باشد. روش های دیگری مانند تحصیل در گرجستان ، شرایط مهاجرت به گرجستان از طریق سرمایه گذاری و اقامت گرجستان طریق خرید ملک در گرجستان نیز وجود دارد که افراد بنا به شرایط خود به یکی از روش ها برای اخذ اقامت اقدام می کنند.

مزایای ثبت شرکت در گرجستان

ثبت شرکت در گرجستان دارای مزایای بسیار زیادی می باشد مانند افتتاح حساب بانکی بین المللی و اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت در گرجستان . با ثبت شرکت در گرجستان و راه اندازی کسب و کار برای خود بدون این که کارمند باشید و به حقوقی کم اکتفا کنید ، به راحتی به طور مستقل کار کنید. دریافت اقامت از مزیت های مهم ثبت شرکت در گرجستان است البته راه های بسیاری برای اقامت و مهاجرت به گرجستان نیز وجود دارد که در دیگر مطالب به آن اشاره شده است.

یکی از راه های دریافت اقامت و مهاجرت به کشوری دیگر ، ثبت شرکت در کشور موردنظر است. برای مثال برای مهاجرت به یک کشور اروپایی باید برای سرمایه گذاری در آن کشور اقدام کنید. با ثبت شرکت می توانید با هزینه بسیار پایین تر و صرف زمان کمتر برای خود و اعضای خانواده اقامت آن کشور را دریافت کنید. در گرجستان نیز باید برای دریافت اقامت برای ثبت شرکت اقدام کنید . ثبت شرکت در گرجستان به راحتی قابل انجام است و صدور مجوزهای لازم برای ثبت شرکت خیلی سریع انجام خواهد شد اما به دلیل راه اندازی شرکت های صوری که هدفشان کسب و کار نیست باید برای اداره قامت گرجستان این موضوع که کسب و کار شما واقعی است به اثبات برسد. برای این که در روند ثبت شرکت در گرجستان با مشکلی مواجه نشوید قطعا نیاز به مشاوره و راهنمایی کاملی در این زمینه خواهید داشت . شرکت وان جورجیا اماده است تا با ارائه خدمات تخصصی در این زمینه تا انتهای مسیر همراه شما باشد.

دولت گرجستان با ساختن شرایط مناسب سرمایه گذاری برای سرمایه گذاران و تدوین فعالیتهای سرمایه گذاری و همچنین حفظ ساختارهای اقتصادی تمامی موجبات لازم را برای ثبت شرکت های خصوصی توسط سرمایه گذاران فراهم کرده است . سرمایه گذاری توسط افراد خارجی و دیگر کشورها در گرجستان به دلیل سیستم اقتصادی این کشور آزاد است در واقع اتباع کشورهای خارجی بر اموال منقول و غیر منقول حق مالکیت دارند و با ارائه اسناد معتبر ، انتقال ارز حاصل از فعالیت اقتصادی امکان پذیر است.

مزایای ثبت شرکت در گرجستان
مزایای ثبت شرکت در گرجستان

یکی از بهترین روش های سرمایه گذاری در گرجستان ثبت شرکت در گرجستان می باشد. ثبت شرکت در گرجستان یک نوع سرمایه گذاری محسوب می شود و موضوع فعالیت شرکت ثبت شده را نامی که برای آن انتخاب می کنید ، مشخص می کند . امتیاز دریافت اقامت گرجستان و ثبت شرکت در گرجستان به هیچ شخص یا شرکتی تعلق داده نشده است و همین مزیت کمک می کند تا هر شخصی که قصد ثبت شرکت در گرجستان را دارد بتواند با راهنمایی و کمک یک مترجم اقدامات لازم را به درستی انجام دهد. اما نباید مدیریت مناسب و دقیق را در سرمایه گذاری و برنامه ریزی اقتصادی نادیده بگیرید. در این رابطه برای پیشبرد موفقیت آمیز مراحل کاری خود حضور یک مشاور و راهنمای حرفه ای همچون وان جورجیا نقش مهمی را ایفا می کند تا در چارچوب قوانین حقوقی ثبت شرکت در گرجستان را با موفقیت پشت سر بگذارید .
ثبت شرکت در گرجستان با روش های مختلفی انجام می شود . رایج ترین روش ثبت شرکت در گرجستان، ثبت شرکت با مسؤلیت محدود است که پوشش دهنده طیف گسترده ای از تجارت و مشاغل می باشد. برای انجام فعالیت و ثبت شرکت در گرجستان شخص می تواند موضوع کسب و کار خود را غیر از مشاغل تولید و توزیع دارو طبق مجوز صادر شده برای وی ، انتخاب نماید و بدون هیچ مشکلی آن را ثبت و مشغول به فعالیت شود.
ثبت شرکت در گرجستان کار سختی نیست اما با در نظر گرفتن جزئیات قانونی و حقوقی امور تجاری و اقتصادی ، برای آسان تر شدن انجام امور و دقت بیشتر ثبت شرکت در گرجستان سپردن این امور به افراد باتجربه و راهنمایی کارشناسان حرفه ای در انجام روند ثبت شرکت در گرجستان لازم است.

مراحل اداری ثبت شرکت در گرجستان

ثبت شرکت در گرجستان
ثبت شرکت در گرجستان

ثبت شرکت در کشور زیبای گرجستان یکی از رایج ترین راه های اخذ اقامت گرجستان است. بسیاری از افراد که برای ثبت شرکت در گرجستان اقدام می کنند و پس از ثبت شرکت می توانند درخواست اقامت گرجستان را ارائه و اقامت گرجستان را دریافت کنند. پس از یک سال فعالیت شرکت ثبت شده در گرجستان ، اقامت یک ساله به فرد تعلق خواهد گرفت و پس از فعالیت های بیشتر و طولانی تر شرکت فرد می تواند اقامت ۵ ساله گرجستان را نیز دریافت کند .

مراحل اداری ثبت شرکت در گرجستان به شرح زیر است : 

 1. ترجمه و تایید محضری مدارک
 2. انتخاب نام شرکت و اختصاص ایمیل
 3. ارائه آدرس معتبر
 4. انتخاب مدیر شرکت و سهامداران
 5. طراحی مهر و افتتاح حساب
 6. تنظیم اساسنامه

پکیج های ثبت شرکت در گرجستان

شرکت وان جورجیا با کارشناسان مجرب و سابقه بیست ساله در امور اقتصادی گرجستان و ثبت شرکت در گرجستان ، در تمامی مراحل سرمایه گذاری تا حصول به نتیجه مقبول و عالی در کنار شما خواهد بود.
شرکت وان جورجیا خدمات ثبت شرکت در گرجستان را در قالب پکیج هایی که در ادامه شرح خواهیم داد به عزیزان متقاضی ارائه می دهد .

پکیج اول ثبت شرکت در گرجستان

پکیج اول ثبت شرکت در گرجستان شامل فقط امور مربوط به ثبت در اداره ثبت شرکت های تفلیس و پرداخت هزینه های دولتی آن و راهنمایی های لازم می باشد .
مدت زمان لازم برای انجام کار پکیج اول ثبت شرکت در گرجستان یک روز کاری است .
توجه : روزهای کاری شامل تمام روزهای هفته از ساعت ۱۰ الی ۱۸ به جز روزهای شنبه و یکشنبه و روزهای تعطیلات رسمی گرجستان می باشد .
اداره ثبت شرکت و تمامی ادارات دولتی گرجستان در روزاهای شنبه و یکشنبه هر هفته تعطیل هستند.

پکیج دوم ثبت شرکت در گرجستان

پکیج دوم ثبت شرکت در گرجستان شامل موارد :

 • اخذ پروانه جنرال تریدینگ
 • اخذ کد مالیاتی
 • اخذ مهر شرکت
 • تنظیمات اساسنامه به دو زبان گرجی و انگلیسی
 • ارائه آدرس دائمی و معتبر برای شرکت
 • راهنمایی و مشاوره تخصصی در ارتباط با راه اندازی تجارت و کسب و کار

مدت زمان لازم برای انجام کار پکیج دوم ثبت شرکت در گرجستان دو روز کاری است .

پکیج سوم ثبت شرکت در گرجستان

موارد موجود در پکیج سوم ثبت شرکت در گرجستان :

 • دریافت پروانه جنرال تریدینگ
 • اخذ کد مالیاتی
 • اخذ مهر شرکت
 • انجام تنظیمات اساسنامه به دو زبان گرجی و انگلیسی
 • ارائه آدرس دائمی و معتبر برای شرکت
 • اخذ دستگاه آپارات مالیاتی
 • مشاوره و راهنمای تخصصی برای راه اندازی کسب و کار

مدت زمان لازم برای انجام کار پکیج سوم ثبت شرکت در گرجستان سه روز کاری است .

 

دستگاه آپارات مالیاتی چیست؟

دستگاهی الکترونیکی شبیه کارتخوان را آپارات می گویند که تمامی گردش های مالی شرکت یا موسسه را با خط تلفن یا اینترنت به اداره مالیات گزارش می کند.
کسب و کارها و تجارت هایی که پول نقد از مشتری دریافت می کنند باید دستگاه آپارات مالیاتی داشته باشند مانند سوپر مارکت ها , رستوران ها ، کافی شاپ ها ، مراکز خرید و ….
در صورت که کسب و کاری دستگاه آپارات را نداشته باشد یا تهیه نکند پلیس مالیاتی گرجستان برای آن جریمه های سنگین نقدی در نظر خواهد گرفت.

هزینه ثبت شرکت در گرجستان

دلایل تفاوت هزینه ثبت شرکت در گرجستان

چرا هزینه ثبت شرکت در گرجستان در شرکت هایی که امور ثبت شرکت در گرجستان را انجام می دهند، متفاوت است؟ آیا دریافت هزینه بیشتر برای انجام امور ثبت شرکت به منظور کلاهبرداری است؟
باید پاسخ داد هزینه های هر شرکت به ازای انجام این خدمات متفاوت از شرکت های دیگر است.
و سیاست قیمت گذاری و هزینه های خدمات شرکت ها را آنالیزگرهای آن ها بر عهده دارند. بنابراین دریافت هزینه بیشتر دلیل بر کلاهبردار بودن آن شرکت نیست و این کار مصداق کلاهبرداری محسوب نخواهد شد.
با یک اقدام اشتباه در امور ثبت شرکت در گرجستان ، سرمایه شما به هدر خواهد رفت و اینجاست که اهمیت استفاده از مشاوره و راهنمایی درست برای شروع و انجام کار مشخص می شود.

هزینه ثبت شرکت در گرجستان
هزینه ثبت شرکت در گرجستان

برخی از شرکت ها هزینه های جاری بالایی دارند بنابراین برای انجام خدمات خود نیز هزینه بالاتری را از شما دریافت خواهند کرد و اینجا انتخاب با شماست که چه شرکتی را با چه هزینه ای برای انجام امور ثبت شرکت در گرجستان انتخاب کنید.

به عنوان مثال یک شرکت خدمات حقوقی فعال در گرجستان که در شهرهای مختلف گرجستان و ایران شعبه دارد ، هزینه های بسیاری را شامل می شود که مجبور می شود تا به جبران این هزینه ها ، خدمات خود را با هزینه های بیشتری ارائه دهد. ناگفته نماند که کیفیت کار در ثبت شرکت در گرجستان نقش مهمی در دریافت اقامت گرجستان دراد و تصمیم درست با شماست تا هزینه های گزاف و بیهوده پرداخت نکنید.

پیشنهاد می کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ثبت شرکت در گرجستان و شرایط اقامت گرجستان با ثبت شرکت و یا سایر روش های اخذ اقامت گرچستان ، نحوه و شرایط سرمایه گذاری در گرجستان، مراحل ثبت شرکت در گرجستان ، اطلاع از مزایای ثبت شرکت در گرجستان ، و شروع تجارت و کسب کاری موفق در گرجستان با مشاورین و کارشناسان وان جورجیا تماس حاصل نمایید و خدمات حرفه ای وان جورجیا را تجربه کنید .

شرکت وان جورجیا با سالها تجربه در زمینه انواع روش های مهاجرت و اقامت گرجستان ، خدمات تخصصی با مشاوران حرفه ای به متقاضیان عزیز ارائه می دهد و اطلاعات و مقالات کاملی را برای آگاهی بیشتر کاربران و مراجعه کنندگان در سایت منتشر می نماید. در صورتی که موفقیت در کسب و کار و انجام امور خود در تمامی زمینه های مهاجرت به گرجستان برایتان جائز اهمیت است ، پیشنهاد می کنیم قبل از هر اقدامی با ما مشورت کنید و با کسب آگاهی کامل از شرایط کار در گرجستان و مشاوره با مشاوران متخصص و کارآمد وان جورجیا ، با چشمانی باز گرجستان را برای اقامت و ادامه زندگی انتخاب کنید و با خیالی آسوده انجام امور خود را به وان جورجیا بسپارید.

5 دیدگاه ها

 1. […] در گرجستان اقامت گرجستان ثبت شرکت در گرجستان سرمایه گذاری در […]

 2. علی زارع
  |پاسخ

  سلام
  میخواستم بدونم مالیات برای ثبت شرکت در گرجستان به چه صورت هست ؟؟؟ اگر توضیحاتی بفرمایید ممنون میشم

  • سلام دوست عزیز . برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید تا اطلاعات کامل رو خدمتتون عرض کنند. موفق باشید .

 3. امیر قنبری
  |پاسخ

  با سلام و خسته نباشید
  برای ثبت شرکت در گرجستان باید حتما اقامت دائم داشته باشیم ؟ وضعیت و قوانین برای ما ایرانی ها برای ثبت شرکت در گرجستان به چه صورته ؟ حداقل هزینه چقدر میشه ؟

  • دوست عزیز برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید تا تمام سوالات شمارو پاسخ بدن . موفق باشید .

پیام بگذارید